Özlem Süer Kimdir?

Tasarımlarında deneysel ve yeni olanı arayan, bunu yaparken kavramlarla tasarımlarını ilişkilendiren Özlem Süer, materyal ve rengin ön plana çıktığı koleksiyonlarıyla moda merkezlerinden her sezon dünyanın birçok noktasına tanıtım ve satış gerçekleştirmektedir.

Modanın endüstriyel kimliğinin dışında sanata yakın duruşuyla ve Paris, Milano, Tokyo, Londra, Düsseldorf, Moskova ve Berlin gibi dünyanın moda merkezlerinde yaptığı toplamda 40 performans ve gösterileriyle dünyada da anılan bir tasarım markasıdır.

Özlem Süer House Nişantaşı

Özlem Süer House Nişantaşı

İkinci derece tarihi eser olan ve dev manolya ağaçları arasında yer alan “ÖZLEM SÜER HOUSE” binası, dört katta toplam 650m2 kapalı alana sahiptir. Türkiye’de ilk kez, dünyadaki dev markaların moda tasarım üsleri ruhundan esinlenerek geliştirilmiş, verilen servislerle farklılaşmış, özgün bir tasarım ve uygulama merkezidir. Louis Vuitton şehirler rehberi İstanbul baskısında, muhakkak görülmesi gereken adresler arasında gösterilmektedir.

Teşvikiye, Büyük Çiftlik Sk. No:20, 34365 Nişantaşı / Şişli / İstanbul

Özlem Süer Store

Özlem Süer’in güncel koleksiyonlarını satışa sunduğu, en değerli referanslarımızdan biri olan e-ticaret sitesidir. Koleksiyonları arasında SUE, WHITE SHIRT DRESS ve CAFTAN D’ETE bulunmaktadır. Özlem Süer Store’a ulaşmak için buraya tıklayın.

Özlem Süer White Shirt Dress Koleksiyonu