Tesbih Eviniz Hakkında

2004 yılından beri tesbih koleksiyonu yapan kurucusu tarafından İstanbul / Çekmeköy de kurulan firma, 2010 yılında e-ticaret ile internetten tesbih satışına başlamıştır. Firma kurulduğu tarihten beri müşterilerine güvenli bir alışveriş deneyimi ve uygun fiyatlı tesbihler sağlamayı ilke edinmiştir.

Sadece orijinal ve el yapımı tesbihlerin satışını yapmakta olan Tesbih Eviniz, ürün açıklamasında ne yazıyorsa aynısını iade garantili bir şekilde faturasıyla, ücretsiz kargo ile müşterilerine göndermektedir.

E-ticaret Sitesinde Satılan Tesbih Çeşitleri Nelerdir?

Tesbih Eviniz’de başlıca kemik tesbihler olmak üzere, kehribar tesbihler (toz kehribar, ateş kehribar, damla kehribar), oltu tesbihler, kuka tesbihler, fiber tesbihler ve taş tesbihler bulunmaktadır.

Neden Deve Kemiği Tesbih?

İnsanoğlunun uzun yıllardır taşımacılık, hayvancılık, beslenme gibi birçok alanda faydalandığı develer, doğal tesbih malzemeleri için de önemli bir kaynaktır. Develerin dayanıklı kemikleri, tesbih yapımda yaygın olarak kullanılan ve diğer malzemelerle birlikte de işlenebilen doğal malzemelerdir.

Ateş Kehribar Tesbih Nedir?

Ağaç reçinesinin fosilleşmiş halidir. Genel olarak Baltık ülkelerde bulunduğu için “Baltık Amber” diye de bilinmektedir. Aşırı derecede saydam, hafif ve yumuşaktır. Sarı veya kırmızı renkte bulunan kehribar astım, guatr, soğuk algınlığı, bronşit ve alerji tedavisinde de kullanılır.

Ateş Kehribar Tesbih