Site Yapıcı E-ticaret Hakkında

Tarihçemiz

Agora Bilişim olarak 2005 yılında domain tescili ve hosting hizmeti vererek bilişim sektörüne adım attık. Faaliyetlerimizin temelinde hosting kalmak üzere, 2007 yılında Türkçe karakterli domain adı tesciline yönelik olarak Türkçe İsim Tescil hizmetimizi, 2008 yılında hazır şablonlarla web sitesi yapım aracı Site Yapıcı hizmetimizi ve 2009 yılında Türkiye’de e-ticaret sektörünün hızla gelişmesi üzerine e-ticaret paketleri geliştirmeye başladık. Faaliyetlerimize e-ticaret ağırlıklı olmak üzere kurumsal site tasarımları, firmaya özel e-ticaret uygulamaları ve web tabanlı yazılımlar konusunda devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Dijitalleşme tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’deki firmaların da iş modellerini temelden etkilemektedir. Bu kapsamda, firmaların satış ve pazarlama kanallarını sanal ortama taşımaları hızla gelişen pazarlarda rekabetçi olabilmeleri için bir zorunluluk haline gelmiştir. Site Yapıcı E-ticaret olarak vizyonumuz; tecrübemizi ve bilgi birikimimizi harmanlayarak en yenilikçi e-ticaret çözümlerini sunmak ve bu yolla firmaların e-ticaret sektöründe istikrarlı bir şekilde büyümelerine olanak sağlamaktır.

Misyonumuz

Sunduğumuz hizmetleri firmalar için mümkün olduğunca kişiselleştirerek bir çözüm ortağı şeklinde faaliyetlerinize katkıda bulunmak ve dijitalleşme çağının sunduğu olanaklardan maksimum şekilde yararlanmanızı sağlamaktır.